Formularz zgłoszeniowy

 


Zgłoszenie oferty jest całkowicie bezpłatne dla osoby posiadającej do wynajęcia pokój lub mieszkanie.

Proszę umieszczać oferty z czynszem spółdzielczym lub opłatą do wspólnoty!!!

Ogłoszenie Państwa staje się bardziej widocznie i atrakcyjne, kiedy umieszczą je Państwo ze ZDJĘCIAMI! Nie muszą być super jakości – ważne żeby były. Znacznie ułatwi nam to reklamowanie Państwa nieruchomości! Na stronie można umieścić do 6 zdjęć. Jeśli chcą Państwo przesłać nam więcej fotografii, aby klienci mogli jeszcze dokładniej obejrzeć Państwa mieszkanie można to zrobić pod adresem e-mail : ab-art@abart-nieruchomosci.pl

Informujemy, że Państwa oferty są reklamowane przez nas na innych stronach internetowych (na nasz koszt) by jak najszybciej znaleźć Państwu najemców. Jeśli Państwo sobie tego nie życzą prosimy o taką informację w treści ogłoszenia.

Informujemy również, że umieszczając ofertę na naszej stronie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanych mam danych osobowych. Dane Państwa są przez nas przetwarzanie jedynie w celu skojarzenia stron stosunku najmu i w każdej chwili możecie Państwo zażądać ich usunięcia telefonicznie lub e-mailowo.

 

Wypełnij krótką ankietę w razie problemów dzwoń 507-209-553

* - pola wymagane

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Posiadam do wynajęcia

Kategoria:

Cena:

Metraż (m²):

Miasto:

Dzielnica:

Ulica / Osiedle (nazwa,adres,numer) :

Opis

Atrybuty:

Zdjęcia oferty (możesz załączyć maksymalnie 6 zdjęć, każde do 5 MB, maksymalna rozdzielczość zdjęcia 1900x1200px, format JPG)


captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok

 

PrintFriendly and PDF