Strona główna

               Witamy w Studenckim Biurze Kwater!

Szanowni Państwo – Biuro przy ul. Łąkowej 18A zostało zalane – musimy zrobić kapitalny remont i w tym roku niestety będzie nieczynne. Wszyscy nasi klienci zostaną obsłużeni w biurze przy ul Głogowskiej 39 (w podwórzu) tel. (61) 8-641-431

Przepraszamy

      Zasady współpracy są identyczne – honorują wszystkie nasze zniżki!

Dobrze trafiłeś ! Od 1994 roku pomagamy znaleźć lokal dostosowany do Waszych możliwości finansowych. Możemy się pochwalić jedną z największych puli ofertowych mieszkań i pokoi w Poznaniu. Dbamy by lokale były na tyle tanie by nie obciążały studenckiej kieszeni, ale także dla bardziej wymagających klientów znajdziemy odpowiednią kwaterę w Poznaniu.  Poniżej znajdziecie zakresy cen lokali na terenie miasta Poznania oraz okolic. W zakładce “oferta” znajdują się konkretne mieszkania i pokoje do wynajęcia na dzień dzisiejszy.

Nie możesz odnaleźć się w ogromnej ilości ogłoszeń na rynku, nie znasz Poznania, nie wiesz co wybrać, nasi pracownicy służą pomocą. Nie wahaj się zadzwoń, a oszczędzimy ci mnóstwo czasu i nerwów. Zapraszamy.

Jesteśmy pośrednikiem posiadającym licencję państwową nr 559 ale z racji tego, że naszymi klientami są osoby, które dopiero rozpoczynają dorosłe życie opłata za pośrednictwo jest stosunkowo bardzo niska.

Opisy ofert mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Rozpiętość cenowa na poznańskim rynku lokali mieszkalnych do wynajęcia.

Ceny mieszkań (pokoi) uzależnione są od standardu, metrażu, odległości od centrum miasta, rodzaju nieruchomości (domek, blok, kamienica) oraz od indywidualnych wymagań właściciela i kształtują się następująco:

Ceny na stronie podajemy już z czynszem! + tylko liczniki lub nawet w całości!

“STANCJA”

Jest to pokój jedno lub dwuosobowy przy właścicielu, czyli właściciel u siebie w mieszkaniu wynajmuje jeden pokój z używalnością kuchni i łazienki – jest to opcja najtańsza!!!

CENA ZA JEDYNKĄ WAHA SIĘ MIĘDZY 450 A 600ZŁ (EKSTREMALNIE DO 700ZŁ) CAŁOŚĆ!

CENA ZA POKÓJ DWUOSOBOWY WYNOSI OD 350 DO 550 OD OSOBY TEŻ CAŁOŚĆ BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

“Pokój w mieszkaniu studenckim”

Jest to pokój w mieszkaniu, w którym nie mieszka właściciel – są tylko osoby wynajmujące. Wariant rochę droższy… ponieważ dochodzą opłaty licznikowe. Cena za pokój jednoosobowy kształtuje się od 450 do 700zł (ekstremalnie do 800), za dwuosobowy od 300 do 500 od osoby.

“Kawalerka”

Zupełnie osobne mieszkanie z osobnym wejściem, osobną kuchnią (lub aneksem kuchennym) i łazienką w bloku, kamienicy lub jako część domu. Przeznaczone zazwyczaj dla dwóch osób – idealne dla pary:). Ceny wahają się od 700zł (jako część domu lub kamienica) do 1100 (ekstremalnie do 1400zł) + tylko liczniki.

Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie w bloku, domu lub kamienicy najczęściej przeznaczone dla 3 – 4 osób. Cena od 900 (w domach lub kamienicach + liczniki ale dochodzą tutaj zazwyczaj również opłaty za ogrzewanie) Do 1500zł w blokach ale z czynszem spółdzielczym (w tym ogrzewanie, woda i śmieci) + tylko drobne liczniki co dwa miesiące. Ekstremalnie do 2000 jeśli warunki są bardzo dobre.

Mieszkanie trzypokojowe i większe

Podobnie może być w bloku, domu lub kamienicy. Ceny od 1500 do 2200, ekstremalnie do 2500zł + tylko liczniki.

Osoby, które posiadają mieszkania lub pokoje do wynajęcia prosimy o kontakt telefoniczny lub dokonanie zgłoszenia przez naszą stronę (w zakładce “formularz zgłoszeniowy” w górnym pasku) – usługa z naszej strony wobec posiadaczy mieszkań jest absolutnie bezpłatna! PROSIMY O ZDJĘCIA!!! Będzie nam łatwiej znaleźć klienta.


NAJNOWSZE OFERTY:

Ul. Notecka, WOLA-mieszkanie 3-pokojowe! - Ogrody, Poznań

Ul. Notecka, WOLA-mieszkanie 3-pokojowe!  - Ogrody, Poznań

Cena: 1,800 zł
Notecka Ogrody Poznań

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe (pokoje osobne) na Woli (ul.Notecka). Mieszkanie ma 87 m2 jest umeblowane, dwa pokoje mają po 25 m2, a trzeci m...

Dwie jedynki dla dziewczyn na Dębcu! - Dębiec, Poznań

Dwie jedynki dla dziewczyn na Dębcu! - Dębiec, Poznań

Cena: 700 zł
Południowa Dębiec Poznań

Do wynajęcia są dwa pokoje przy ul. Południowej. Pokoje znajdują się w domu, w przyziemiu. Jeden pokój ma 14 m2, a drugi 10 m2. Pokoje są umebl...

Na Ogrodach blisko UAM Wydział Nauk Społecznych - Ogrody, Poznań

 Na Ogrodach blisko UAM Wydział Nauk Społecznych - Ogrody, Poznań

Cena: 650 zł
Szczęsna Ogrody Poznań

Do wynajęcia 2 duże 24m2 pokoje w domu jednorodzinnym na I piętrze. Pokoje umeblowane z używalnością kuchni i łazienki, lodówki i pralki. Poko...

1 osobowy pokój - Junikowo, Poznań

1 osobowy pokój - Junikowo, Poznań

Cena: 550 zł
Ketlinga Junikowo Poznań

Do wynajęcia 1 osobowy pokój na ul. Ketlinga w domu jednorodzinnym. Pokój w pełni umeblowany 12m2 z internetem. W mieszkaniu dostęp do kuchni, ł...

ul. Św. Szczepana - 2 lub 3 osobowy pokój - Dębiec, Poznań

ul. Św. Szczepana - 2 lub 3 osobowy pokój - Dębiec, Poznań

Cena: 400 zł
Św. Szczepana Dębiec Poznań

Do wynajęcia 2 osobowy lub 3 osobowy pokój na ul. Św. Szczepana w domu, który w całości jest wynajmowany. Do wynajęcia są 2 pokoje po 25m2. Na...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

 

PrintFriendly and PDF